تحقیق درباره تشریح قورباغه

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت کتاب سیستم های اطلاعات مدیریت (مدل سازی اطلاعات) تالیف دکتر علی رضائیان🔑پاورپوینت استراتژی های بازاریابی وفروش در شرایط بحران🔑تحقیق نقش حجاب در جامعه🔑تحقیق آشنایی با منطقه حسن آباد🔑تحقیق پيدايش و سير تحول شهرهاي جديد🔑تحقیق خلاقيت در كودكان (بررسي نيازها و خصوصيات كودكان 4 تا 6 ساله و طراحي مبلمان كار هنري براي آنان)🔑پاورپوینت شناسائي گونه هاي علف هاي هرز🔑پاورپوینت پرسشنامه بک🔑پاورپوینت خلاصه کتاب مديريت مالي 1 تالیف دکتر مهدی تقوی🔑تحقیق روش گفتگو🔑تحقیق جنبش هاي دانشجويي و كودتاي 28 مرداد🔑پاورپوینت MRI🔑تحقیق نقش مربی🔑تحقیق ارتباط كلامي (گفت و گو)🔑تحقیق زنان در ایران🔑تحقیق فرآيند، چگونگي و عوامل مؤثر در شكل گيري و دگرگوني سكونت گاههاي خودرو در ايران و منطقه كلانشهری🔑پاورپوینت پرورش مرغ گوشتی🔑پاورپوینت نرده هاي چوبي ساختمان🔑تحقیق موقعيت كلي استان بوشهر🔑تحقیق انواع نیروها
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه ابتدا بايد جانوتحقیق درباره تشریح قورباغه,تشریح قورباغه, قورباغه|ایی زِد|ezk
این فایل درباره ی تحقیق درباره تشریح قورباغه می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ابتدا بايد جانور را قطع نخاع كرد كه اين عمل شامل سه مرحله است :
الف . بوسيله ي سوزن تشريح از حد واسط دو چشم به طرف پاهاي جانور حفره اي را پيدا مي كنيم كه به اين حفره «روزنه ي پيمانه اي »
مي گويند . سپس سوزن را به داخل بدن مي فشاريم تا حالت شكستن استخواني را احساس كنيم كه اين شكستن ارتباط بين مغز و نخاع جانور را قطع مي كند و از درد كشيدن جانور جلوگيري مي كند .
ب . سپس سوزن را از همان حفره ي داخل ستون فقرات ، به طرف پاهاي جانور برده و اعصاب نخاعي جانور در ناحيه ي مهره ها را به طور كامل از بين مي بريم .اين عمل را تا زماني كه پاها به طور كامل صاف نشده است ادامه مي دهيم .

عمل تخريب اين اعصاب با سوزن تشريح به صورت جلو و عقب بردن و به طور همزمان چرخش سوزن در ستون فقرات انجام مي گيرد .
ج . سوزن را از همان حفره به طرف سر و مغز جانور داخل مي كنيم و با دو حركت دايره اي كوچك و بزرگ به ترتيب مغز را تخريب مي كنيم .