تحقیق درباره ترمز Abs

مطالب دیگر:
🔥سوالات دکتری اصلاح نباتات سال 94 کد2431 بعلاوه پاسخنامه🔥سوالات دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی سال 94 کد 2435 بعلاوه پاسخنامه🔥سوالات دکتری زراعت و اصلاح نباتات وبیوتکنولوژی کشاورزی کد2407، 95 بعلاوه پاسخنامه🔥سوالات دکتری سراسری زبان و استعداد کشاورزی سال 95 بعلاوه پاسخنامه🔥گزارش کارآموزی در شرکت برق رشته برق🔥گزارش کار کارگاه برق🔥سوالات ارشد سراسری کد 1319 -مجموعه مهندسي مكانيك بيوسيستم سالهای 93،94 و 95 +پاسخنامه 95🔥تحقیق و پژوهش پیرامون ماشینکاری فراصوتی🔥پاورپوینت-رویکرد های برجسته شناختی -رفتاری- در 27 اسلاید-powerpoin-ppt🔥پروژه طراحی و ساخت سیستم یار زمانبندی دروس دانشگاه با استفاده از روش خطی🔥دانلود جزوه انگل شناسی نماتودها دامپزشکی (انگل شناسی کرم های گرد)🔥اصول مطالعات استانداردهای طراحی ویلاهای مسکونی🔥پروژه دینامیک خاک با نرم افزار opensees NERA EERA deep soil🔥بانک ایمیل بازی سازان کامپیوتری🔥جزوه فوق العاده درس کریستالوگرافی ( بلور شناسی )🔥هفت راه میلیونر شدن(ویرایش جدید 95)🔥سی هزار ایمیل فعال شرکتهای ایرانی🔥دو نرم افزار قدرتمند جهت ارسال ایمیل با بازدهی بالا🔥دانلود بانک ایمیل 870 هزارتایی، دسته بندی شده🔥پاورپوینت مبحث9
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه موارد ايمني در تحقیق درباره ترمز Abs, ترمز ,Abs|ایی زِد|ezk
این فایل درباره ی تحقیق درباره ترمز Abs می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

موارد ايمني در كشورهاي توسعه‌يافته جهان از اهميت فوق‌العاده‌اي برخوردار است به طوري كه كوچك‌ترين خبري در خصوص ضعف ايمني خودرويي بر فروش آن تاثير فراواني دارد.
اما به نظر مي‌رسد با وجود اينكه آمار تصادفات، ايران را در رتبه دوم جدول جهاني قرار مي‌دهد خودروسازان و خريداران خودرو به اين موارد آشنايي يا توجه كمتري دارند.
سيستم‌هاي نوين ترمز مانند
Abs، Esp و Ebd با افزايش پايداري و فرمان‌پذيري و... در زمان حادثه تا 40درصد از بروز تصادفات جلوگيري مي‌كند.
ولي متاسفانه بسياري از خودروهايي كه در كشورهاي ديگر تجهيزات ايمني مثل
Abs و ايربگ توليد مي‌شوند از جمله ريو، در ايران براي كاهش هزينه‌هاي توليد حذف و فقط در صورت سفارش مشتري بر روي خودرو قرار مي‌گيرند.
ويژگي مهم خودروهاي مجهز به سيستم ترمز ضد قفل يا ضد لغزش معروف به
Abs اين است كه از قفل شدن چرخ‌ها حتي هنگامي كه راننده پدال ترمز را تا انتها فشار مي‌دهد، جلوگيري مي‌كند و مانع از انحراف خودرو مي‌شود.