تحقیق درباره نقش معلمان در پیروزی انقلاب اسلامی

قالب فایل(ورد) لینک دانلود پایین صفحه تعداد صفحه:7 بخشی از متن نقش معلمان در پيروزى انقلاب اسلامى ايران «جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا» انقلاب اسلامى ايران يکى از بزرگترين رويدادهاى تاريخى در قرن بيستم است. جهان در سال 1357 شمرهبر,انقلاب|ایی زِد|ezk
این فایل درباره ی تحقیق درباره نقش معلمان در پیروزی انقلاب اسلامی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

قالب فایل(ورد)

لینک دانلود پایین صفحه

تعداد صفحه:7

بخشی از متن

نقش معلمان در پيروزى انقلاب اسلامى ايران

«جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا»
انقلاب اسلامى ايران يکى از بزرگترين رويدادهاى تاريخى در قرن بيستم است. جهان در سال 1357 شمسى شاهد ظهور يک جهان بينى و خيزش يک ايدئولوژى با نام انقلاب اسلامى شد. قطعا در حافظه تاريخى ملت ايران و ملل دنيا خواهد ماند که رادمردى از تبار ائمه(ع) و فقط با پشتوانه ايمان، با مبارزات پانزده ساله خود توانست تمام افکار جهانيان را به خود جلب نمايد. او در آخرين يادگارى هاى خود مى گويد: اين انقلاب دستاورد ميليونها انسان ارزشمند است. اين انقلاب سيطره استعمار را در ايران براى هميشه از بين برد و سعادت فرزندان کشور را بيمه نمود.
رهبرى فرهمند کاريزماتيک با رويکرد اسلامى امام خمينى توانست بر کليه فرمولهاى حسابگرانه غربى ها در جهان پيروز گردد. او علاوه بر اينکه خود را سرباز دين و مکتب مى دانست، از مشروعيت مردمى نيز بهره مى جست و رفراندوم او براى تائيد انقلاب اسلامى يکى از بى نظيرترين جلوه هاى حضور مردم در عرصه اجتماعى است.